<br/><br/>When we <br/>say cheese<br/> we say next <br/>generation



When we
say cheese
we say next
generation

Ons verhaal

100 jaar kaas
100 jaar Hollands
100 jaar familie

Wanneer wij het over kaas hebben, dan hebben wij het over alles wat ons lief is en wat ons iedere dag drijft nieuwe grenzen op te zoeken. Letterlijk en figuurlijk.

Zo zijn wij altijd geweest. Noem het typisch Hollands: onze handelsgeest, voortdurend op zoek naar nieuwe mogelijkheden en vooruitgang. En omdat wij uit een klein land komen, zit efficiëntie al in ons bloed. Wij geloven in wat wij doen. Dat denken wij niet alleen, dat dragen wij ook uit.

Lees meer

Vepo Values Vepo Values

Vepo Values

De Vepo Values zijn de waarden die wij geborgd hebben in onze bedrijfsvoering.

Betrouwbaarheid

Betrouwbaarheid

Wij komen afspraken na en handelen integer.

Continuïteit

Continuïteit

Wij investeren in langetermijnrelaties met al onze medewerkers, klanten en leveranciers om het voortbestaan van ons bedrijf te garanderen.

Ondernemerschap

Ondernemerschap

Wij zijn ambitieus, willen beter worden, nemen verantwoorde risico’s en geven verantwoordelijkheid aan onze medewerkers.

Flexibiliteit

Flexibiliteit

Wij spelen in op de wensen van onze klanten en ontwikkelingen in de markt. Wij zijn er voor de klant.

Duurzaamheid

Duurzaamheid

Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe duurzaamheidsinitiatieven om de impact op het klimaat en het milieu te beperken.

Duurzaamheid

Op weg naar een duurzame toekomst

Als familiebedrijf streven wij ernaar om onze continuïteit van generatie op generatie door te geven. Om onze toekomst en die van onze kinderen leefbaar te houden investeren wij in duurzaamheid en kwaliteit. Daarom hebben wij onze duurzaamheidstrategie geïntroduceerd, Vepo Forward waaronder wij duurzaam ondernemen bij Vepo Cheese stimuleren.

Duurzaamheid

Kwaliteit

Kwaliteit is onze prioriteit

In ons kwaliteitsbeleid staan voedselveiligheid en gezondheid centraal, dat is de kern van onze bedrijfsvoering. Onze locaties voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen conform de richtlijnen van BRC en IFS.

Certificeringen

Vepo Cheese historie

Ontstaan familiebedrijf Vepo Cheese

1920

Oprichting Kaashandel H.J. van de Poll

Hendrik van de Poll begint een kaashandel in Bodegraven. Hij handelt in boerenkazen uit de regio.

1936

Oprichting Kaashandel J.E. Verkleij BV

Jan Verkleij start een kaashandel in Oudewater.
Ook hij handelt in boerenkazen uit de regio.

1961

2e Generatie Verkleij in het familiebedrijf

Jac Verkleij, de oudste van zes kinderen gaat werken bij Kaashandel J.E. Verkleij.

1971

Oprichting Poll-Food

Kaashandel H.J. van de Poll gaat verder als Poll-Food. De zoon van de oprichter, Henk van de Poll, start met het versnijden en verpakken van kaas in het nieuwe bedrijfspand aan de Beneluxweg in Bodegraven.

1986

Poll-Food kaas de ruimte in

1989

Verkoop Poll-Food

Henk van de Poll verkoopt Poll-Food aan de firma Offerman Vleeswaren uit Aalsmeer.

1990

Oprichting Vepo Foods

Jac Verkleij en Henk van de Poll richten samen Vepo Foods op in Oudewater. Ze specialiseren zich in het raspen van kaas.

1991

Overname Poll-Food

Compagnons Jac Verkleij en Henk van de Poll nemen Poll-Food over van Offerman.

1998

Aandelenverkoop

Poll-Food en Vepo-Foods komt voor 100% in handen van de familie Verkleij. Inmiddels is de derde generatie al volop actief in het familiebedrijf.

2000

Verbouwing Vepo Foods

Na een intensieve verbouwing wordt de productielocatie Oudewater heropend.

2009

Nieuwe naam en opening logistiek centrum

Poll-Food en Vepo Foods gaan voortaan verder onder een nieuwe naam: Vepo Cheese. Tevens wordt het nieuwe logistieke centrum in gebruik genomen.
Jac Verkleij treedt terug uit het dagelijks bestuur van Vepo Cheese.

2011

Winnaar Ondernemersprijs Bodegraven

2013

Aandelenoverdracht

Na 25 jaar neemt Jan Verkleij afscheid van het familiebedrijf. Mark en Marlou zetten het bedrijf voort.

2014

Uitbreiding productie Bodegraven

In gebruik name van nieuwe productielocatie en kantoren aan de Beneluxweg, Bodegraven.

2019

Marlou kaaskoningin van Bodegraven

2019

Verduurzaming

Vepo Cheese investeert in zonne-energie. Alle locaties worden van zonnepanelen voorzien.

2020

100 jaar bestaan

Familiebedrijf Vepo Cheese viert haar 100-jarig jubileum.

1920

Oprichting Kaashandel H.J. van de Poll

Hendrik van de Poll begint een kaashandel in Bodegraven. Hij handelt in boerenkazen uit de regio.

1936

Oprichting Kaashandel J.E. Verkleij BV

Jan Verkleij start een kaashandel in Oudewater.
Ook hij handelt in boerenkazen uit de regio.

1961

2e Generatie Verkleij in het familiebedrijf

Jac Verkleij, de oudste van zes kinderen gaat werken bij Kaashandel J.E. Verkleij.

1971

Oprichting Poll-Food

Kaashandel H.J. van de Poll gaat verder als Poll-Food. De zoon van de oprichter, Henk van de Poll, start met het versnijden en verpakken van kaas in het nieuwe bedrijfspand aan de Beneluxweg in Bodegraven.

1986

Poll-Food kaas de ruimte in

1989

Verkoop Poll-Food

Henk van de Poll verkoopt Poll-Food aan de firma Offerman Vleeswaren uit Aalsmeer.

1990

Oprichting Vepo Foods

Jac Verkleij en Henk van de Poll richten samen Vepo Foods op in Oudewater. Ze specialiseren zich in het raspen van kaas.

1991

Overname Poll-Food

Compagnons Jac Verkleij en Henk van de Poll nemen Poll-Food over van Offerman.

1998

Aandelenverkoop

Poll-Food en Vepo-Foods komt voor 100% in handen van de familie Verkleij. Inmiddels is de derde generatie al volop actief in het familiebedrijf.

2000

Verbouwing Vepo Foods

Na een intensieve verbouwing wordt de productielocatie Oudewater heropend.

2009

Nieuwe naam en opening logistiek centrum

Poll-Food en Vepo Foods gaan voortaan verder onder een nieuwe naam: Vepo Cheese. Tevens wordt het nieuwe logistieke centrum in gebruik genomen.
Jac Verkleij treedt terug uit het dagelijks bestuur van Vepo Cheese.

2011

Winnaar Ondernemersprijs Bodegraven

2013

Aandelenoverdracht

Na 25 jaar neemt Jan Verkleij afscheid van het familiebedrijf. Mark en Marlou zetten het bedrijf voort.

2014

Uitbreiding productie Bodegraven

In gebruik name van nieuwe productielocatie en kantoren aan de Beneluxweg, Bodegraven.

2019

Marlou kaaskoningin van Bodegraven

2019

Verduurzaming

Vepo Cheese investeert in zonne-energie. Alle locaties worden van zonnepanelen voorzien.

2020

100 jaar bestaan

Familiebedrijf Vepo Cheese viert haar 100-jarig jubileum.

Vepo Cheese team

Leuk kennis te maken!

Mark Verkleij
CEO

m.verkleij@vepocheese.com
+31 (0)172 635 200

Marlou Bink-Verkleij
Director Marketing and Business Development

m.bink@vepocheese.com
+31 (0)172 635 200

Ed Brouwer
Managing Director

e.brouwer@vepocheese.com
+31 (0)172 267 565

Erno Vink
Sales Manager Northern Europe

e.vink@vepocheese.com
+31 (0)172 635 235

Evert Versloot
Sales Manager Southern Europe

e.versloot@vepocheese.com
+31 (0)172 635 240

Isabelle Amestoy
Account Manager Industry France

i.amestoy@vepocheese.com
+33 648825169

Andreas Gieschler
Key Account Manager

a.gieschler@vepocheese.com
+49 1711734568

Redmar Baars
Sales Manager

r.baars@vepocheese.com
+31 (0)172 635 232

Michael Kerkmans
Customer Service Officer

m.kerkmans@vepocheese.com
+31 (0)172 635 238

Manuela Cyrus
Customer Service Officer

m.cyrus@vepocheese.com
+31 (0)172 635 236

Monique Langereis
Customer Service Officer

m.langereis@vepocheese.com
+31 (0)172 267 587

Sandra van Horzen
Customer Service Officer

s.vanhorzen@vepocheese.com
+31 (0)172 267 573

Tim Boere
Customer Service Officer

t.boere@vepocheese.com
+31 (0)172 267 576

Christian Boere
Coordinator Planning

c.boere@vepocheese.com
+31 (0)172 267 572

Kasia Nowak
Supply Chain Officer Planning Bodegraven

k.nowak@vepocheese.com
+31 (0)172 267 574

Karol Ruszkowski
Supply Chain Officer

k.ruszkowski@vepocheese.com
+31 (0)172 267 570

Mirjam Bijman
Supply Chain Officer Planning Oudewater

m.bijman@vepocheese.com
+31 (0)348 566 583

Else Boersen
HR Manager

e.boersen@vepocheese.com
+31 (0)172 635 209

Eline Douma
HR Business Partner Projects

e.douma@vepocheese.com
+31 (0)172 635 208

Charlaine Bouwes
HR Advisor

c.bouwes@vepocheese.com
+31 (0)172 635 207

Hans Hoevers
Purchase Manager

h.hoevers@vepocheese.com
+31 (0)172 635 227

Ferry Vink
Purchaser

f.vink@vepocheese.com
+31 (0)172 635 247

Peter van Beek
Purchase Officer

p.vanbeek@vepocheese.com
+31 (0)172 635 219